Lifting twarzy, operacje plastyczne nosa, powiększanie biustu i ine zabiegi przeprowadzane przez chirurgów plastycznych

Wraz z wiekiem coraz bardziej zaczynamy widzieć efekty wpływu sił grawitacyjnych oraz dotychczasowego trybu życia. Brak systematyczności w stosowaniu kosmetyków, nadmierne opalanie, zatykające się pory, ciężki makijaż każdego dnia oraz dieta uboga w takie witaminy, jak A, E oraz C sprawiają, że nasza skóra staje się coraz mniej jędrna, za to bardziej zwiotczała, pomarszczona i zapadnięta.

lifting twarzy

To właśnie wtedy decydujemy się na powrót do zabiegów pielęgnacyjnych, które niestety nie dadzą już iście spektakularnych efektów. Jest to dobry moment, kiedy warto skorzystać z bardziej specjalistycznych zabiegów dla twarzy, oferowanych przez kliniki chirurgii plastycznej. Takie kliniki przeprowadzają najczęściej operacje plastyczne nosa, powiększanie biustu, korekty powiek, korekty uszu i wiele innych.
Jednym z tego rodzaju zabiegów jest coraz popularniejszy face lifting, czyli podniesienie i poprawa owalu twarzy oraz gęstości skóry, które w Warszawie wykonuje chociażby chirurg plastyczny Tomasz Dębski. Z wiekiem nasza skóra traci swą warstwę lipidową oraz ilość włókien kolagenowych, przez co staje się wiotka i zapadnięta, a coraz bardziej zaczyna być widoczny nadmiar skóry, który nieestetycznie zaczyna gromadzić się w okolicach podbródka, pod oczami, w postaci opadających powiek czy policzków. Face lifting jest zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej, który ma na celu zlikwidowanie nadmiaru skóry poprzez jej usunięcie z najbardziej newralgicznych miejsc oraz odpowiednie napięcie skóry całej twarzy. Przez to skóra wydaje się być znów bardziej młoda, owal twarzy wyrazistszy, rysy bardziej zaostrzone.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

Face lifting jest polecanym zabiegiem dla starszych kobiet, których skóra wraz z wiekiem utraciła swą gęstość i jędrność, i która jest już zbyt dojrzała na przyjęcie składników jedynie pochodzenia zewnętrznego, kosmetycznego. Jest też zabiegiem odmładzającym i napinającym w bardzo trwały sposób. Np na znanylekarz.pl można zadawać pytania chirurgom plastycznym. Tutaj więc możesz zadać pytanie dr Dębskiemu jeżeli coś cię nurtuje: dr Tomasz Dębski – Warszawa. Znajdziesz na tym portal wielu wybitnych chirurgów plastycznych z całej Polski. Jeżeli natomiast nie chcesz jak to się mówi „iść pod nóż” to są też nieinwazyjne metody takie jak w tym wideo:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *